Kalypso Praha


Přejdi na obsah

Úspěchy

O kapele

V letech 2010- 2011 za sebou mají vystoupení v KD-Barikádníků na akci Setkání osad a také časté koncerty prozatím zejména v pražských klubech. Namátkou lze zmínit např. klub Biograf, vystoupení v restauraci U Vodárny, v klubu Houk Music atd. Vidět a slyšet jste je ale v daném roce mohli nejen v Praze. Zahráli si například v klubu Melmek ve Slaném nebo v multifunkčním centru v Horních Beřkovicích.

V červnu roku 2011 vystoupili v Country rádiu jako hosté pořadu Tonnyho Linharta s názvem Ozvěny osadních ohňů. Půl roku předtím navíc na tomtéž rádiu měla svou premiéru jejich píseň Letní den.

V roce 2011 se zúčastnili festivalu Porta, kde již při své premiéře dokázali postoupit do pražského finále.
Tentýž úspěch tj. postup do pražského finále Porty dokázali zopakovat i v následujících letech 2012 a 2013 a zdravě soutěživý duch jim tak rozhodně nechybí.

.


V průběhu roku 2012 si kromě klubové scény zahráli i pod širým nebem na festivalech Májfest, Folková tChýně, nebo na festivalu Ve stínu vodárenské věže v Nymburce. Velmi rádi také přijali pozvání od kapely Hluboké Nedorozumění k účasti na festivalu zvaném Pitkovický folk a také se zúčastnili písničkářské soutěže Notování.

Ještě v roce 2012 navazuje Kalypso Praha spolupráci s klubem Carpe Diem, který se tak stavá tak trochu jejich "domovským klubem". Zpočátku zde koncertují sami, ale od roku 2013 pořádají stále častěji také dvojkoncerty se svými hudebními hosty.

Kromě účasti na dalších letních festivalech a vystupování na klubové scéně je rok 2013 pro kapelu rovněž trochu soutěžním, protože se nominovala z celkem 77 přihlášených skupin do soutěže Talent Country rádia a v konečném hodnocení skončila na celkovém 4. místě jen těsně za finálovou trojicí.

.

Největší radost ale přišla koncem roku 2013, kdy ve studiu UHL RECORDS bylo natočeno historicky první CD Kalypsa s názvem Půjdem zase žít.
Co vzkázat na závěr a přát si do budoucna ?


Svým fanouškům, jejichž řady se pomalu, ale jistě rozrůstají a především také těm, kteří je ještě neznají... V době, kdy ze všech stran slyšíme jen, že všude chybí peníze, v době spěchu a nedoceněné poctivé práce vzkazujeme:

“Zkuste si najít čas, přijďte si poslechnout naší muziku a aspoň na chvilku hoďte všechno za hlavu".

Těší se na Vás Tomáš, Honza, Blanka a Vlastin.


Hlavní strana | O kapele | Koncerty | Fotogalerie | CD + ukázky | Texty | Video | Diskuze | Pořadatelům | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku